Cim Peka të fala shqiptarëve nga Kosova: “Na jepni Albin Kurtin ne u japim Edi Ramen”

Health Lajme

Gazetari i njohur shqiptarë ka reaguar në me anë të një postimi në rrjetin e tij personal në facebook.

Ai i doli në mbrojtje kryeministrit të Kosovës rreth reagimeve të opozitës në Kosovë për paraqitjen e Kurtit në festivalin e Canes.

Postimin e tij e ka shoqëruar me nga një foto të dy kryeministrave shqiptarë dhe ka ironizuar me Ramën, duke thënë “Na jepni Kurtin, ju japim Ramën”

Postimi i plotë:

“Kur e s ulmoni per kete foto, imagjino cfare duhet ti bejme ne Rames qe udheton me carter. Une do isha krenar me Kurtin kryeminister. Na jepni Kurtin e u japim Ramen. Gjithsesi foto eshte dinjitoze!”

Leave a Reply

Your email address will not be published.