sherohet-nga-koronavirusi-shkurte-fejza,-ky-eshte-apeli-i-saj

Shërohet nga koronavirusi Shkurte Fejza, ky është apeli i saj

Këngëtarja kosovare, Shkurte Fejza së bashku me bashkëshortin e saj janë shëruar, pasi çifti ishin të infektuar me Covid-19. Përmes një shkrimi në rrjetin social “Facebook”, ajo ka falënderuar Përmes një shkrimi në Facebook, ajo ka falënderuar mjekët dhe familjen e saj për kujdesin ndaj tyre. Postim i plotë i këngëtares: Përshëndetje miqësia ime. Pas […]

Continue Reading
kjo-eshte-pasuria-e-dua-lipes

Kjo është pasuria e Dua Lipës

Zbulohet pasuria e Dua Lipës Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, raportohet se ka siguruar një vlerë prej 20 milionë funtesh nëpërmjet dy kompanive të saja. 25-vjeçarja ka arritur suksese të shumta në dy vjetët e fundit, ndërkaq një hov më të madh pati me publikimin e albumit “Future Nostalgia”. Albumi i Duas fitoi […]

Continue Reading
morena-nuk-e-ka-mbaruar-festen,-‘ngacmon’-fansat-me-foto-prane-pishines

Morena nuk e ka mbaruar festën, ‘ngacmon’ fansat me foto pranë pishinës

Ajo ka ngacmuar fansat Morena shfaqet tërheqëse në fotografinë e fundit. Morena Taraku është një ndër emrat më të komentuar të estradës, sidomos për paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 28-të, teksa organizoi një festë madhështore, me të ftuar më të dashurit e saj. Por, festa e artistes duket […]

Continue Reading