zbulohen-risit-e-iphone-13,-lansohet-ne-shtator

Zbulohen risit e Iphone 13, lansohet në shtator

Lansohet në shtator, këto janë risitë e iPhone 13. Telefoni i ardhshëm i Apple, iPhone 13, pritet të heqë ‘njollën’ e shumëpërfolur të “Face ID” dhe të vijë në versionin të cilin e kanë kërkuar qe një kohë të gjatë përdoruesit. Sipas analistit të Applet, Ming-Chi Kuo, kompania po planifikon ta zvogëlojë ‘njollën’. Këtë ai […]

Continue Reading
cfare-u-ndodhi-aplikacioneve-me-te-perdorura-ne-te-gjithe-boten,-whatsapp-&-instagram-s’funksionuan

Çfarë u ndodhi aplikacioneve më të përdorura në të gjithë botën, WhatsApp & Instagram s’funksionuan

Këto aplikacione për disa orë nuk punuan. Nëse edhe ju jeni përpjekur të dërgoni mesazhe në WhatsApp, por nuk keni arritur ta bëni këtë, nuk jeni vetëm. ËhatsApp ka rënë për disa përdorues në botë. Por bashkë me të, edhe Instagrami nuk ka funksionuar. Me mijëra njerëz raportuan probleme me shërbimin WhatsApp dhe në Instagram. […]

Continue Reading